Sestra všeobecná/praktická

SeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.

 

Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?

 

Přidejte se k nám!

 

Do našeho SeniorCentra v Kolíně hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici:

 

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR, zdravotnický asistent

 

Druh pracovního poměru: dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti

 

Vaším úkolem bude:

 • komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy
 • odborné zdravotnické výkony
 • práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
 • spolupráce s lékaři
 • dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
 • komunikace s rodinnými příslušníky klientů
 • koordinace týmu pečovatelů na směně

 

K výkonu práce potřebujete:

 • způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra
 • zájem o oblast sociálních služeb
 • empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
 • samostatnost a rozhodnost
 • zodpovědnost
 • výborné komunikační schopnosti
 • zdravotní a trestní způsobilost
 • základní znalost práce na PC

 

Co nabízíme:

 • hodinovou mzdu od 270 Kč
 • poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
 • dotované stravování
 • firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
 • práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie

 

 

Společnost SeneCura je přední a uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům v České republice, ve které je SeneCura největším soukromým provozovatelem domovů pro seniory se špičkovou zdravotní a sociální péčí. SeneCura Česká republika v současné době provozuje 17 SeniorCenter. SeneCura je součástí francouzské skupiny ORPEA.

Jste připraveni přidat ruku k dílu a společně s námi zabrat? Tak neztrácejte čas a přihlaste se odpovědí na tento inzerát.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete skupině SeneCura své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Osobní údaje budou zpracovány v souladu  s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Tyto údaje poskytujete skupině SeneCura výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu nezbytně nutnou pro tento účel.

Sdílejte pozici s ostatními:

Kontakt

Iva Kořínková, vrchní sestra
+420 601 502 569+420 601 502 569
vrchni.kolin@senecura.czvrchni.kolin@senecura.cz
Smetanova 1000
280 02 Kolín IV

Žádost o pozici: Sestra všeobecná/praktická

Beru na vědomí pravidla zpracování osobních údajů.

Formulář byl odeslán.

Vážený uchazeči, děkujeme Vám za zájem pracovat pro naši společnost. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 4 týdnů, nepostupujete bohužel do dalšího kola. Více...

Vaše osobní údaje (např. jméno, příjmení, datum narození, kontaktní údaje, informace o vzdělání a předchozím zaměstnání či jiné informace uvedené ve Vašem životopisu), které jste nám dobrovolně poskytnul/a, zpracováváme ve skupině SeneCura (ve společnosti SeneCura s.r.o. a společnosti provozující příslušný domov) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to pro výběr vhodného uchazeče na volné pracovní místo (pro provedení opatření přijatých před uzavřením pracovní smlouvy či obdobné smlouvy). Vaše údaje zpracováváme po nezbytně nutnou dobu k danému účelu (zpravidla po dobu ne delší než 6 měsíců).

V souvislosti se zpracováním osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajů, (ii) na omezení zpracování osobních údajů, (iii) na opravu nepřesných a doplnění neúplných osobních údajů, (iv) ve stanovených případech na výmaz osobních údajů, (v) na přenositelnost osobních údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování osobních údajů (telefonní kontakt: +420 257 314 218, e-mailová adresa: info@senecura.cz), (vii) obrátit se se svou žádostí, stížností či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů (e-mail: posta@uoou.cz).

Odesílám formulář

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám něco o sobě, co Vás baví a v čem jste dobří.
Možná právě hledáme někoho, jako jste Vy!