Domů > Pro veřejnost

SeneCura SeniorCentrum Kolín
Život pokračuje s námi
Pro veřejnost

Pro veřejnost

Přijďte se podívat, jak se žije v SeniorCentru Kolín!

SeniorCentrum Kolín je otevřené veřejnosti. Chceme se stát součástí přirozených sociálních vztahů s naším okolím. Snažíme se pomoci a podpořit naše klienty v kontaktu s rodinou, přáteli, známými i sousedy. Za tímto účelem vytváříme prostor pro setkávání veřejnosti se seniory, kteří využívají našich služeb.

Zajděte si k nám na oběd!

Vyzkoušejte náš „Hostinec na Karlově náměstí“, tak se jmenuje naše jídelna. Můžete se naobědvat přímo u nás, anebo si odnést jídlo s sebou. Vyberte si v aktuálním jídelním lístku obědové menu. Celé menu (polévka, hlavní jídlo, dezert) stojí 90 Kč. Jídlo je možné objednat 2 dny předem. Objednávky přijímáme ve všední dny od 8:00 do 16:00 na recepci. Aktuální jídelní lístek na daný týden naleznete na našich stránkách v sekci Jídelní lístky.

SeneCura program „Fit a pohyblivý 70+“

Pro seniory z okolí ve věku od 70 let nabízíme zdarma cvičení v našem fitness centru. Fitness je vybaveno přístroji uzpůsobenými pro seniory k posilování, protahování a rehabilitaci. Fitness centrum se nachází v přízemí SeniorCentra Kolín. Prostory jsou bezbariérové a veškeré vybavení je přizpůsobeno osobám se sníženou schopností pohybu, tudíž cvičení probíhá pohodlně a s maximálním komfortem. Fitness centrum je volně přístupné bez odborného vedení v uvedené provozní době. Přijďte si protáhnout tělo, udělat něco pro své zdraví a třeba i navázat nová přátelství. Jste srdečně zváni!

PROVOZNÍ HODINY FITNESS PRO VEŘEJNOST
Úterý 14:00 – 16:00
Veškeré potřebné informace získáte přímo na recepci.

Aktivní trávení volného času

Během roku pořádáme také řadu kulturních a společenských akcí, na které Vás srdečně zveme. Přijďte s námi a s našimi klienty oslavit významné dny, anebo si zpříjemnit své všední dny a poznat nové přátele a smysluplně využít svůj volný čas! Plány týdenních aktivit naleznete vždy v sekci Novinky

Jste srdečně vítání!